دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2022

لیزر پلاتینیوم پلاس یکی از محبوب ترین و ایمن ترین دستگاه های لیزر در سال های 2021 و 2022 می باشد. لیزر پلاتینیوم مجهز به سه طول موج دایود، الکساندریت و اندیاگ و یک هندپیس فوق العاده است. فناوری مدرن و پیشرفته لیزر پلاتینیوم آن را  به یکی از بهترین و پرفروش ترین دستگاه های لیز حال حاضر در بازار تبدیل کرده است.

لیزر پلاتینیوم پلاس با مجهز بودن به سه طول موج مختلف 755 نانومتر، 808 نانومتر و 1064 نانومتر برای انواع تناژ های رنگ پوست مناسب است. طول موج 755 نانومتر برای پوست های روشن، طول موج 808 نانومتر برای پوست های معمولی هم تیره و هم روشن و طول موج 1064 نانومتر برای پوست های برنزه و تیره مناسب هستند.

دستگاه پلاتینیوم پلاس با بهره مندی از فناوری SHR بازدهی درمان و رضایتمندی را بسیار افزایش داده است. فناوری SHR باعث میشود تا طوج موج های ساطع شده از هندپیس دقیقا به فولیکول های هدف اثبات کنند و بافت های اطراف فولیکول از آسیب احتمالی در امان بمانند. پس با فناوری SHR دیگر نگران سوختگی و آسیب پوستی نباشید.

مشخصات دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2021

هدف اصلی لیزر پلاتینیوم پلاس 2021 حذف موهای زائد بدن شماست.

لیزر پلاتینیوم پلاس یکی از دستاورد های مهم در عرصه دستگاه های لیزر در سال های 2021 و 2022 میباشد. لیزر پلاتینیوم پلاس دارای سه طول موج 755 نانومتر (الکساندریت)، 808 نانومتر(دایود) و 1064 نانومتر(اندیاگ) می باشد. پلاتینیوم پلاس با نفوذ سه طول موج مختلف و طیف درمانی گسترده جزو پیشرفته ترین و ایمن‌ ترین درمان های رفع مو زائد می باشد. از مهم ترین ویژگی های دستگاه پلاتینیوم پلاس، برخورداری آن از تکنولوژی SHR می باشد که این تکنولوژی ریشه مو ها را در بخش میانی پوست هدف قرار داده و تخریب می کند.

لیزر پلاتینیوم پلاس و 6 نوع رنگ پوست

لیزر پلاتینیوم پلاس از مزیت های بسیاری برخوردار است که یکی از این مزیت ها جوابدهی بسیار شگفت انگیز این دستگاه به انواع تناژ رنگی پوست است. اکثر لیزرها جوابدهی خوبی نسبت به مو های نازک و روشن ندارند اما پلاتینیوم پلاس بر روی موهای نازک بسیار تاثیر گذار است؛ این لیزر با تاثیر بر انواع جنس مو و انواع رنگ های پوستی بازه درمانی گسترده ای را به خود اختصاص داده است.

آیا درمان با لیزر  پلاتینیوم پلاس با درد همراه است؟

لیزر پلاتینیوم پلاس با داشتن دستگاه خنک کننده ICE به کاربران خود، درمانی بدون درد را هدیه می کند. نکته قابل توجه در این دستگاه این است که برای آسیب به فولیکول های مو از تک شات های پر انرژی استفاده نمی شود بلکه با پالس های کوتاه و تکراری آنها را گرم می کند، این امر از سوختگی پوست جلوگیری می کند.

بدون سوختگی با دستگاه خنک کننده پیشرفته و قوی

ویژگی ها

لیزر پلاتینیوم پلاس دارای صفحه نمایش لمسی 12 اینچی است که کار را برای اپراتور لیزر بسیار راحت و لذت بخش کرده است. در صفحه نماش لیزر پلاتینیوم تمامی اطلاعات لازم از جمله تنظیمات دستگاه و منو کار برای اپراتور نشان داده میشود

لیزر پلاتینیوم پلاس از یک اپلیکاتور پیشرفته ساخته شده است. اپلیکاتور نوروارگونومی یکی از بهترین اپلیکاتور ها برای اپراتور لیزر می باشد زیرا پروسه درمان را بسیار آسان و پربازده میکند

دستگاه پلاتینیوم پلاس به یک دستگاه خنک کننده قدرتمند و حرفه ای مجهز میباشد. دستگاه خنک کننده IGE بطور مداوم در تمام مراحل درمان فعال است و همزمان که گرمای بخش زیر پوست را حفظ میکند، سطح پوست را خنک نگه میدارد

توضیحات کلی دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2021

هدف اصلی لیزر پلاتینیوم پلاس 2021 حذف موهای زائد بدن شماست.

لیزر پلاتینیوم پلاس یکی از دستاورد های مهم در عرصه دستگاه های لیزر میباشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم دارای سه طول موج 755 نانومتر (الکس)، 808 نانومتر(دایود) و 1064 نانومتر(اندیاگ) می باشد. پلاتینیوم پلاس با نفوذ سه طول موج و طیف درمانی گسترده جزو پیشرفته ترین و ایمن‌ ترین درمان های رفع موهای زائد بدن می باشد. از مهمترین ویژگی های دستگاه پلاتینیوم پلاس، برخورداری آن از فناوری SHR  است که با گرم کردن تدریجی به فولیکول ها آسیب می رساند و اجازه رشد مجدد را به فولیکول ها نمی دهد.

لیزر پلاتینیوم پلاس چگونه باعث حذف مو های زائد بدن می شود؟

  • نحوه عملکرد لیزر پلاتینیوم پلاس غیر تهاجمی می باشد. این دستگاه دارای طول موج های 755، 808 و 1064 نانومتر است. پلاتینیوم پلاس تنها لیزری است که هر سه طول موج همزمان باهم کار می کنند.
  • طول موج 755 نانومتر با انرژی بالا برای رنگ های متفاوتی از پوست و مو مناسب است؛ همچنین این طول موج برای پوست های روشن بسیار موثر است.
  • طول موج 808 نانومتر با نفوذ به فولیکول های میانی پوست،ملانین را جذب کرده و ریشه مو را تخریب میکند. طول موج 808 نانومتر در درمان بازوها، گونه ها، پاها و ریش مناسب است.
  • لیزر پلاتینیوم پلاس با طول موج 1064 نانومتر به فولیکول های عمیق پوست حمله کرده و آنها را از بین می برد. این طول موج در درمان نواحی پوست سر، بیکینی و زیر بغل موثر می باشد.

لیزر پلاتینیوم پلاس و 6 نوع رنگ پوست

لیزر پلاتینیوم پلاس از مزیت های بسیاری برخوردار است که یکی از این مزیت ها جوابدهی فوق العاده این دستگاه به انواع مونتاژ هاب پوستی است. اکثر لیزر ها جوابدهی خوبی نسبت به مو های نازک و روشن ندارند اما پلاتینیوم پلاس بر روی موهای نازک بسیار تاثیر گذار است؛ این لیزر با تاثیر به انواع جنس مو و انواع رنگ های پوستی بازه درمانی گسترده ای را به خود اختصاص داده است.

آیا درمان با لیزر  پلاتینیوم پلاس با درد همراه است؟

لیزر پلاتینیوم پلاس با داشتن دستگاه خنک کننده ICE به کاربران خود، درمانی بدون درد را هدیه می بخشد. نکته قابل توجه در این دستگاه این است که برای آسیب به فولیکول های مو از تک شات های پر انرژی استفاده نمی شود بلکه با پالس های کوتاه و تکراری آنها را گرم می کند، این امر از سوختگی پوست جلوگیری می کند.

ویژگی های لیزر پلاتینیوم پلاس
  • لیزر پلاتینیوم پلاس دارای اپلیکاتور با سر نازک می باشد، این قابلیت باعث شده تا بتوان نواحی کوچک و ظریف مثل سوراخ های بینی و گوش ها را پوشش داد.
  • لیزر پلاتینیوم پلاس دارای صفحه نمایش لمسی 12 اینچی است که کار با این دستگاه را بسیار آسان کرده است.
چند جلسه برای درمان کامل لیزر نیاز داریم؟

طبق درمان های انجام شده، به طور معمول برای کاهش دائمی مو های زائد بدن و نتیجه رضایت بخش به 8 تا 10 جلسه لیزر درمانی نیاز است. البته با توجه به خصوصیات هر فرد و ناحیه درمان تعداد جلسات متغیر می باشد. هرچه موهای فرد ضخیم تر و پوست روشن تر باشد درمان سریعتر انجام می شود.

اتفاقات بعد از درمان با لیزر پلاتینیوم پلاس
  • حدود 10 الی 14 روز پس از لیزر درمانی، ریزش مو ها شروع می شود که میتوان با اسکراپ بدن، دستکش لایه بردار یا تیغ آنها را برداشت.
  • بعد از 1 یا 2 هفته موهای بدن به طور کامل ریزش پیدا می کند و فولیکول هایی که وارد مرحله آناژن شده‌اند، شروع به رشد می کنند.
  • پس از 4 تا 6 هفته سری جدید از موها رشد کرده که باید برای حذف آنها دوباره لیزر درمانی را انجام دهید.

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعاتی در مورد لیزر پلاتینیوم پلاس 2021 در اختیار شما کاربران قرار دهیم. اگر به دنبال راه حلی دائمی برای نابودی موهای زائد خود هستید، بی شک لیزر پلاتینیوم پلاس یکی از بهترین و ایمن ترین دستگاه های موجود در لیزر درمانی است. ما به شما کمک میکنیم تا خودتان را بیشتر دوست داشته باشد.

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس با توجه به امکانات متعددی که دارد، در بازار به قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه پلاتینیوم پلاس  و شرایط خرید قسطی با مشاورین ما در طاهر تاج مادر تماس حاصل فرمایید یا این مقاله را با دقت بخوانید.

دستگاه پلاتینیوم پلاس به قدرتمندترین سیستم کولینگ ICE مجهز است، بنابراین در هنگام لیزر درمانی با دستگاه پلاتینیوم پلاس، دردی را احساس نخواهید کرد. این مقاله در رابطه با نحوه عملکرد سیستم خنک کننده دستگاه پلاتینیوم پلاس، توضیحات کامل را برای شما ارائه میدهد.

جلسات لیزر درمانی با دستگاه پلاتینیوم پلاس بین ۶ تا ۸ جلسه متغیر است و با توجه به شرایط فیزیکی مراجع می تواند متفاوت باشد. اگر میخواهید از تعداد جلسات لیزر درمانی برای حذف موهای زائد تان مطلع شوید، حتماً مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.