پلاتینیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم یکی از معروف ترین و محبوب ترین دستگاه های لیزر در سال های اخیر می باشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم با استفاده از سه طول موج دایود، الکساندریت و اندیاگ که همه در یک هندپیس وجود دارد ، انرژی حاصل از امواج نوری را با عبور از لایه های سطحی پوست به انرژی حرارتی تبدیل می کند.

دستگاه لیزر پلاتینیوم  با سه طول موج 755 نانومتر، 808 نانومتر و 1064 نانومتر بهترین گزینه برای انواع تناژ رنگی پوست و مو است، بنابراین دستگاه پلاتینیوم برای پوست آقایان و خانم ها بسیار مناسب می باشد. شما میتوانید بدون در نظر گرفتن رنگ پوست و جنس مو بدنتان از لیزر پلاتینیوم استفاده کنید.

دستگاه لیزر پلاتینیوم از یک هندپیس ساخته شده است که در درون این هندپیس یک دستگاه خننک کننده برای کاهش درد در ناحیه لیزر شده تعبیه شده است. با وجود سیستم خنک کننده بسیار قوی لیزر پلاتینیوم شما هیچ اثری از سوختگی روی پوست مشاهده نخواهید کرد.

مشخصات دستگاه لیزر پلاتینیوم ​2021

با لیزر پلاتینیوم ، جدید ترین لیزر روز دنیا ، با خیال راحت موهای مزاحم بدنتان را نابود کنید . این لیزر بخاطر ویژگی های منحصر بفرد خود جزو بهترین و پرکاربردترین دستگاه های لیزر برای حذف مو های زائد می باشد و عمل لیزراسیون را برای افراد بسیار لذت بخش تر کرده است . در ادامه به ویژگی های لیزر پلاتینیوم می پردازیم که میتواند به شما برای انتخاب یک لیزر مناسب کمک کند پس با ما همراه باشید .

با لیزر پلاتینیوم لیزراسیونی بدون درد را تجربه کنید!

در لیزر های قدیمی تر فرد برای لیزر کردن باید درد زیادی را تحمل می کرد و یا اینکه از مواد موضعی بی حسی مانند ژل لیدوکایین استفاده می کردند و این امر برای کاربر بسیار ناخوشایند و زمان بر بود اما در اینجا لیزر پلاتینیوم با داشتن دستگاه خنک کننده بسیار قوی، لیزر بدون درد را به کاربران خود هدیه می بخشد. دستگاه خنک کننده علاوه بر آن با تنظیم گرما و افزایش تدریجی حرارت در لایه های پوست از آسیب های بافتی و سوختگی پوست جلوگیری می کند. 

لیزر پلاتینیوم و انواع پوست ها ، خانم و آقا هم ندارد!

اگر پوست سبزه و برنزه دارید دیگر نگران لیزر مناسب پوست خود نباشید . لیزر پلاتینیوم با طیف درمانی گسترده به انواع تناژ های رنگی پوست جواب مثبت می دهد و به همه افراد بدنی صاف و بدون مو را هدیه می بخشد. لیزر پلاتینیوم قابلیت تنظیمات مجزا برای خانم ها و آقایان را دارد و می توان جدای از جنسیت افراد مو های زائد بدن را حذف کرد .

لیزر پلاتینیوم یک آچار لیزر همه کاره است

دستگاه لیزر پلاتینیوم مانند یک آچار فرانسه همه کاره است و تنها برای حذف مو های زائد کاربرد ندارد بلکه این دستگاه در درمان ضایعات عروقی و مشکلات پوستی هم استفاده می شود . نکته قابل توجه اینکه دستگاه لیزر پلاتینیوم در برخی از کلینیک ها برای درمان رفع لک، پیس و چین و چروک استفاده می شود. بنابراین با انتخاب دستگاه لیزر پلاتینیوم با یک تیر می توان دو هدف را نشانه گرفت، هم موهای زائد خود را از بین برد و هم از شر چین و چروک های پوست خود خلاص شد .

روش کار لیزر پلاتینیوم 2021

نحوه کار لیزر پلاتینیوم بدین شکل است که سه طول موج دایود، اکساندریت و دایود توسط یک هندپیس جمع آوری می شوند، سپس هندپیس انرژی حاصل از امواج نوری را با عبور از لایه های سطحی پوست به انرژی حرارتی تبدیل می کند. در لایه درمی که فولیکول های مو  قرار دارند، این حرارت تولید شده باعث آسیب و تخریب بافت ریشه مو می شود. نکته مهم و با اهمیت در لیزر پلاتینیوم این است که تنها  هدف آن آسیب به فولیکول های مو است و به بافت های اطراف فولیکول آسیبی نمی زد. این امر در افزایش امنیت و ایمنی دستگاه لیزر بسیار تاثیرگذار بوده است. بنابراین لیزر پلاتینیوم جزو ایمن ترین دستگاه های لیزر به بشمار می رود. لیزر پلاتینیوم نسبت به روش های از بین بردن مو زائد که ریشه مو را برمیدارند مثل اپیلاسیون اثربخشی طولانی تری دارد و موهایی که با لیزر برداشته شده اکثرا دوباره رشد نمی کنند و فرد تا مدت ها بدنی بدون مو دارد.

لیزر پلاتینیوم از یک اپلیکاتور فوق العاده ساخته شده که به نوروارگونومی مجهز است و برای اپراتور بسیار مناسب و کاربردی است.

 

سیستم خنک کننده قدرتمند دستگاه لیزر پلاتینیوم 2022

ویژگی ها دستگاه لیزر پلاتینیوم 2022

لیزر پلاتینیوم با داشتن دستگاه خنک کننده بسیار قوی، لیزر بدون درد را به کاربران خود هدیه می بخشد.

دستگاه خنک کننده پلاتینیوم با تنظیم گرما و افزایش تدریجی حرارت در لایه های پوست از سوختگی و آسیب های بافتی جلوگیری می کند.

دستگاه پلاتینیوم با فناوری پیشرفته SHR باعث شده تا هندپیس طول موج های مختلف را بدرستی به اعماق پوست هدایت کند و به بافت های اطراف فولیکول مو آسیب وارد نکند.

توضیحات کلی دستگاه لیزر پلاتینیوم

سه طول موج در یک لیزر

هندپیس لیزر پلاتینیوم شامل سه طول موج دایود، الکساندریت و اندیاگ می باشد. وجود این سه طول موج در هندپیس شانس از بین بردن موهای زائد بدن را چندین برابر می کند. این سه طول موج به لایه های مختلف پوست نفوذ کرده و فولیکول های مو را در سه عمق مختلف آسیب میزنند، پس بدیهی است که احتمال حذف شدن موهای زائد سه برابر افزایش می یابد و فرد در زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود میرسد .

خلاصه ای از ویژگی های دستگاه لیزر پلاتینیوم  در جدول پایین  برای شما کاربران گرامی ارائه شده تا به راحتی بتوانید این دستگاه را با سایر دستگاه های لیزر مقایسه کنید.

نوع لیزر

لیزر پلاتینیوم

طول موج

808nm±5nm، 755nm±10nm، 1064±10nm

مدت زمان شات

5ms~240ms

میزان تکرار

1~15هرتز

انرژی در هر پالس

50 ژول

اندازه نقطه

18mm×10mm، 20mm×12mm، 40mm×10mm

Divergence

35 × 8 Deg, 38 × 9 Deg

NOHD

> 6 m

خنک کننده پوست

TEC+Sapphire, -5 Deg.C

مایع خنک کننده لیزری

آب دیونیزه، آب لوله کشی فیلتر شده

صفحه نمایش ال سی دی

12 اینچ، 15 اینچ

دمای دستگاه حین لیزر

15 ~ 35 ˚C

رطوبت دستگاه

بالاتر از 80 درصد RH

وزن

50 کیلو گرم

کلاس ایمنی IEC60601-

کلاس I، نوع BF

در پایان مطالب درمورد لیزر پلاتینیوم رسیدیم و تمامی اطلاعات لازم  و مفید در مورد این نوع لیزر را برای شما کاربران گرامی بیان کردیم تا بتوانید با اطمینان بیشتر و با دانش در مورد انتخاب یک لیزر مناسب برای حذف مو های خود تصمیم بگیرید. بدون شک لیزر پلاتینیوم می تواند یک گزینه مناسب برای به ارمغان رساندن یک بدن صاف و بدون مو به شما کمک کند. در آخر پیام همیشگی طاهر تاج مادر این است که “ما به شما کمک می کنیم تا بیشتر خودتان را دوست داشته باشید”.

لیزر پلاتینیوم به سیستم خنک کننده ICE مجهز است.لیزر پلاتینیوم با تکیه بر سیستم خنک کننده قدرتمندی که دارد، تجربه لیزر بدون درد را به بیماران خود هدیه می بخشد.

T- المنت در لیزر پلاتینیوم، پرتوهای لیزر را در یک قطعه ادغام می کند و به طور همزمان به اعماق بافت های مختلف بدن تمرکز می کند. در این مقاله سعی شده تا اطلاعاتی را در مورد مشخصات فنی لیزر پلاتینیوم با شما در میان بگذاریم.

پرتوی دایود و اندیاگ یکی از موثرترین اشعه های لیزر برای آسیب رسانی به فولیکول های مو می باشد. لیزر پلاتینیوم با داشتن سه طول موج دایود، اندیاگ و الکس جزو قویترین دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد میباشد. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه لیزر قدرتمند حتماً مقاله مورد نظر را مطالعه فرمایید.