درباره ما

درباره شرکت طاهرتاج مادر

ما که هستیم؟

شرکت بین المللی طاهر تاج مادر بزرگترين شركت توليد كننده دستگاه های ليزر موهای زائد در ایران به عنوان معتبرترین شرکت تولید تجهیزات پزشکی زیبایی در کشور،افتخار این را دارد که در زمینه ارائه تجهیــــزات زیبایی با برخورداری از کادر مجرب، به روز ترین دستگاه های لیزر روز دنیا را تولید کند. ما تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین کیفیت ممکن در ارائه CRM ،ارتباط با مشتری،بخش فروش، خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا شما با خیالی آسوده به مشتریان خود در مراکز و کلینیک های زیبایی بهترین خدمات را ارئه نمایید.
 

اهداف شرکت

چه مقصودی داریم؟

شرکت بین المللی طاهر تاج مادر بزرگترين شركت توليد كننده دستگاه های ليزر موهای زائد در ایران به عنوان معتبرترین شرکت تولید تجهیزات پزشکی زیبایی در کشور،افتخار این را دارد که در زمینه ارائه تجهیــــزات زیبایی با برخورداری از کادر مجرب، به روز ترین دستگاه های لیزر روز دنیا را تولید کند. ما تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین کیفیت ممکن در ارائه CRM ،ارتباط با مشتری،بخش فروش، خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا شما با خیالی آسوده به مشتریان خود در مراکز و کلینیک های زیبایی بهترین خدمات را ارائه نمایید.

درباره ما

آشنایی با تیم متخصص ما

شرکت دانش بنیان بین المللی طاهر تاج مادر با هدف خدمت به جامعه پزشکی و ایجاد شغل و کار آفرینی در زمینه ی تولید، واردات و صادرات تجهیزات حوزه سلامت (به ویژه در زمینه های پزشکی، درماتولوژی و زیبایی) فعالیت خود را آغاز کرده است. ما سعی کردیم از ابتدا، این مجموعه را با استفاده از تجربه افراد مجرب در زمینه مدیریت روز دنیا و همچنین تیم جوان مهندسین پزشکی، فیزیک لیزر و برق و الکترونیک جهت تکمیل کادر این شرکت و ارائه ی بهترین خدمات به پزشکان محترم و جلب رضایت ایشان وهمچنین آرامش خاطر این عزیزان در زمینه حمایت و پشتیبانی های لازم در جهت خدمات پس از فروش ونیز انتقال تکنولوژی و علم دستگاه های مورد استفاده ایشان به کمک مهندسین دوره دیده این شرکت توسط اساتید و کارشناسان خبره کشور و همچنین در کمپانی های همکار این مجموعه در خارج از کشور گردیم. این شرکت با استفاده از توان مجموعه فنی مهندسی وهمچنین واحد تحقیق و توسعه خود اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در زمینه پوست و زیبایی نموده و موفق به اخذ مجوزهای لازم از سازمان ملی استاندارد و اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت کشور گردیده است. زمینه اصلی فعالیت شرکت، بیشتر تولید لیزرهای پزشکی است و تاکنون موفق به تولید دستگاه های پزشکی در زمینه پوست، مو و زیبایی شده است. ازجمله ویژگی های اصلی و برجسته این شرکت میتوان به تولید اولین دستگاه لیزر دایود سه طول موج در کشور، انجام خدمات پس از فروش در کمترین زمان و با بهترین کیفیت با به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات اندازه گیری، تست و عیب یابی توسط کارشناسان فنی خبره، تامین به موقع قطعات و تضمین خدمات فنی، برگزاری دوره های آموزشی مستمر در زمینه های فنی و بالینی با کادر آموزشی قوی و استانداردسازی و ایمن سازی محیط های بکارگیری لیزرهای پزشکی اشاره نمود . همچنین این شرکت در این راستا تمامی الزامات قانونی ملی را نیز با موفقیت پشت سرنهاده که میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید