دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از دستگاه‌ های پیشرفته و کاربردی برای رفع موهای زائد بدن است که دارای سه طول موج مختلف الکساندرایت، دایود و اندیاگ می باشد. در واقع لیزر تیتانیوم سه دستگاه لیزر دایود، الکساندریت و اندیاگ را پوشش می دهد.

با لیزر تیتانیوم دیگر دغدغه لیزر مناسب برای رنگ پوستتان را نداشته باشید. این دستگاه با سه طول موج‌ قدرتمندی که دارد، ملانین‌ های پوست را مورد هدف قرار می‌دهد که برای انواع پوست‌های سفید، تیره، سبزه، برنزه و … مناسب است.

لیزر تیتانیوم با جوابدهی 50 تا 80 درصد در کاهش موهای زائد بدن یک اثر بخشی فوق العاده را به همراه دارد. همچنین در لیزر تیتانیوم امکان حذف کامل فولیکول های مو وجود دارد که در سایر دستگاه های لیزر این قابلیت به ندرت مشاهده میشود.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم 2021

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از بهترین و ایمن ترین دستگاه های لیزر برای حذف مو های زائد بدن است. لیزر تیتانیوم با فناوری پیشرفته خود جزو محبوب ترین دستگاه‌ های لیزر در بازار می باشد. از مزیت های این دستگاه میتوان به اثربخشی، رضایت مشتری و کارایی بالای آن اشاره کرد. لیزر تیتانیوم با بکارگیری سه طول موج الکساندریت، دایود و اندیاگ برای لیزر موهای زائد در قسمت‌ های وسیعی از پوست بدن کاربرد دارد و موهای ضخیم و نازک را مورد هدف قرار می دهد.

از ویژگی بارز دستگاه لیزر تیتانیوم وجود دو هندپیس مجزا است که می‌توان از آن‌ ها به صورت همزمان یا جداگانه استفاده کرد. این ویژگی در افزایش طول عمر لیزر تیتانیوم نسبت به سایر دستگاه های لیزر تاثیر گذار است.

طول موج‌ الکساندریت برای موهای نازک، طول موج‌ دایود برای موهای معمولی و طول موج اندیاگ برای موهای ضخیم‌ تر استفاده میشود که همه این طول موج های ذکر شده در دستگاه لیزر تیتانیوم  بکار رفته است.

لیزر تیتانیوم از نظر بهداشتی و ایمنی در سطح بالایی نسبت به سایر دستگاه های لیزر قرار دارد. در این دستگاه از سری های یکبار مصرف مختلفی بکار رفته است که انتقال بیماری و آلودگی را تا حد زیادی کاهش میدهد.

logo1

سیستم خنک کننده قدرتمند دستگاه لیزر تیتانیوم

یکی از معضلات درمان موهای زائد بدن با لیزر سوزش و درد ناشی از آن می باشد. امروزه با روی کار آمدن دستگاه های لیزر مانند تیتانیوم این مشکل رفع شده و فرد بدون درد برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص می شود.

لیزر تیتانیوم با داشتن دستگاه خنک کننده ICE PLUSTM تجربه یک لیزر بدون درد را به شما هدیه می دهد.

دستگاه خنک کننده ICE PLUSTM همانطور که گرمای زیر پوست و محل قرارگیری فولیکول ها را حفظ میکند، سطح پوست را خنک نگه میدارد و از آسیب دیدگی و سوختگی پوست جلوگیری میکند.

در لیزر تیتانیوم دستگاه خنک کننده به طور مداوم در تمام مراحل درمان فعال است و باعث می شود فرد در هنگام لیزر دردی احساس نکند. پس با خیال راحت و در کمال آرامش به حذف مو های زائد بدن خود فکر کنید و از زیبایی بدن خود لذت ببرید.

ویژگی های فنی دستگاه لیزر تیتانیوم

 • بدون محدودیت در تایم استفاده (عملکرد 24 ساعته)

 • سیستم عامل اندورید 
 • رابط کاربری آسان
 • صفحه نمایش 15 اینچی 
 • دارای ماژول طلایی
 • دارای یک پمپ آب با کیفیت ایتالیایی

 • به مواد مصرفی احتیاجی نداد
 • این دستگاه فیلتر آب دوتایی دارد

 • بدون درد و سوختگی به علت وجود سیستم خنک کنندگی قوی

 • دارای 20 عدد لیزر بار 60 واتی در ابعاد 4 سانتی‌متری از برند آمریکایی کوهرنت که درمجموع 1200 وات می‌شود

 • دستگاه دارای توان 300، 500، 600، 800، 1000، 1200 واتی است

 • دارای گارانتی یک‌ساله و 10 سال خدمات پس از فروش

 • دارای دو فیلتر و دو کانکتور

لیزر تیتانیوم از یک اپلیکاتور بزرگ با قطر تابش 4 سانتی متر مربع ساخته شده است که این ویژگی موهای زائد بدن را در کمترین زمان از بین میبرد.

لیزر تیتانیوم دارای بزرگترین سر اپلیکاتور نسبت به سایر دستگاه های لیزر است. این اپلیکاتور سرعت و اثربخشی درمان را تا حد زیادی بهبود میبخشد.

توضیحات کلی دستگاه لیزر تیتانیوم

ویژگی های دستگاه لیزر تیتانیوم

ویژگی ها

توضیحات

اندازه سطح لیزر بر روی پوست

4 سانتی متر مربع

سیستم خنک کننده

ICE PLUSTM  

صفحه نمایش

15 اینچی با سیستم عامل اندروید کاربرپسند

دارای دو فیلتر و دو کانکتور

 فیلتر آب دوتایی

توان دستگاه

دارای توان 300، 500، 600، 800، 1000، 1200 وات می باشد.

فناوری سه بعدی بالینی اثبات شده

****

کارکرد 24 ساعته دستگاه  بدون نیاز به مواد مصرفی

****

 

پوست برنزه و دردسر های پیدا کردن لیزر مناسب برای پوست های تیره

 با دستگاه لیزر تیتانیوم دیگر دغدغه لیزر مناسب رنگ پوستتان را نداشته باشید چون این لیزر برای تمامی رنگ پوست های بدن کاربرد دارد. اگر پوست برنزه و تیره دارید و دنبال لیزر مناسب پوستتان می گردید. به شما لیزر تیتانیوم پیشنهاد می شود . پس لبخند بزنیدJ

با لیزر تیتانیوم تا مدت ها بدن عاری از مو داشته باشید

 صددرصد . باتوجه به ویژگی ترکیبی بودن سه طول موج مختلف در لیزر تیتانیوم ، باعث می شود که اثربخشی و اثرگذاری طولانی مدت لیزر افزایش چشم گیری داشته باشد. لیزر تیتانیوم با استفاده از فناوری سه بعدی طول موج ها را در یک اپلیکاتور ترکیب و همزمان وارد اعماق بافت ها و فولیکول های مو می کند. پس با لیزر تیتانیوم تا مدت ها بدن صاف و عاری از مو های مزاحم داشته باشید.

لیزر بدون درد، لیزر تیتانیوم

اگر دنبال دستگاه لیزری هستید که بدون درد بتوانید از شر مو های زائد خود خلاص شوید و از مواد بی حسی موضعی استفاده نکنید، لیزر تیتانیوم با داشتن دستگاه خنک کننده ICE PLUSTM تجربه یک لیزر بدون درد را به شما هدیه می دهد. دستگاه خنک کننده به ظور مداوم در طول انجام لیزر کار می کند پس با خیال راحت و در کمال آرامش در هنگام لیزر به حذف مو های زائد بدن خود فکر کنید و از زیبایی بدن خود لذت ببرید.

تفاوت لیزر تیتانیوم با سایر لیزر ها چیست؟

اول از همه اینکه چون لیزر تیتانیوم دارای چند طول موج بنابراین به فولیکول مو از چندین عمق مختلف آسیب میزند پس اثربخشی بیشتری را به همراه دارد.

دوم اینکه دارای بزرگترین سر اپلیکاتور نسبت به سایر لیزر ها است بنابراین سرعت انجام لیزر بیشتر و زمان لیزراسیون را تا 40 درصد کاهش می دهد.

جواب دهی لیزرتیتانیوم پس از اتمام دوره لیزراسیون (یکی از مهم ترین بخش ها برای انتخاب لیزر مناسب)

به طور کلی هیچ  لیزری نمی تواند به طور کامل فولیکول های مو را از بین ببرد بلکه برخی از فولیکول ها تخریب و برخی دچار شوک می شوند و به خواب طولانی مدت میروند. جواب دهی مو های زائد بدن به لیزر تیتانیوم 50 تا 80 درصد می باشد که می توان از آن به یک اثربخشی خوب یاد کرد.

چند جلسه برای جواب دهی لیزر تیتانیوم لازم است؟

یکی از دلایل مهم برای اینکه جلسات لیزر متعدد باشد این است که در یک زمان تمامی فولیکول ها در حال رشد نیستند بنابراین باید در فواصل زمانی لیزر صورت بگیرد تا درمان کامل صورت گیرد

اساساٌ تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف مو های زائد بدن برای طولانی مدت 6تا 8 جلسه است که با توجه به ناحید درمان ،جنس مو و خصوصیات فرد متفاوت است برای مثال مو های صورت نسب به سایر ناحیه ها نسبت به لیزر مقاوم تر است و نیاز به 10تا12 جلسه لیزر دارد. فاصله هر جلسه تا جلسه بعدی برای نواحی صورت 4تا 6 هفته و برای سایر نواحی 6تا8 هفته می باشد . بازهم تاکید می شود تعداد جلسات به عوامل مختلفی بستگی دارد که با تشخیص پزشک تعداد جلسات مورد نیازتان مشخص می شود.

آیا موهای زائد بعد از لیزراسیون بلافاصله میریزند؟

بسیاری از افراد وکاربران این باور غلط را دارند که موهای زائد بلافاصله بعد از لیزر می ریزند و دیگر نیاز به شیو نیست اما اساس کار لیزر متفاوت است و شاید 1تا 2 هفته اثری را احساس نکیند ولی لیزر از هفته 2تا 3 اثر بخشی خود را نشان می دهد و ریزش موها را مشاهده می کنید. در کل برای لیزراسیون باید باحوصله و صبور باشید تا نتیجه دلخواه را کسب کنید.

نکاتی که باید در دوره لیزراسیون رعایت کرد

 • تحت هیچ عنوان در بین درمان از اپیلاسیون و کندن موها برای شیو کردن استفاده نکیند زیرا این عمل باعث میشود ریشه مو از بین برود و موی فعالی روی آن باقی نماند و درمان بی فایده میشود. بنابراین تمامی وقت و هرینه های صرف شده هدر می رود. پس تنها از ژیلت و تیغ برای شیو مو ها استفاده کنید.
 • قبل از لیزراسیون ناحیه موردنظر زا 12-24 ساعت قبل شیو کنید
 • هنگام لیزر روی بدن نباید کرم ، عطر،محصولات برنزه کننده وجود داشته باشد و باید عاری از هر چیزی باشد
 • حداقل 4 ماه قبل از لیزراسیون فرد نباید به مدت طولانی در معرض اشعه فرابنفش برای برنزه کردن قرارگرفته باشد

مطالب گفته شده برای کمک رسانی به شما کاربران عزیز برای یک انتخاب درست در مورد لیزر مناسب و داشتن یک تجربه خوب از لیزراسیون است. بی شک لیزر تیتانیوم جزو گزینه های مناسب برای لیزراسیون می باشد و ا انتخاب آن هیچ گاه پشیمان نخواهید شد. ما به شما کمک می کنیم تا خودتان را بیشتر دوست داشته باشید .  

لیزر تیتانیوم مجهز به سه طول موج مختلف، در زمینه حذف موهای زائد کاربرد دارد. کارشناسان ما در این مقاله به نقش لیزر تیتانیوم در نابودی موهای زائد می پردازند.

دستگاه لیزر تیتانیوم از سه طول موج مختلف دایود، الکس و اندیاگ تشکیل شده و عملکرد لیزر را به سه برابر ارتقا داده است. اگر به دنبال درمان سریع برای حذف موهای زائدتان هستید، حتما مقاله تهیه شده را مطالعه فرمایید

لیزر تیتانیوم یکی از بهترین دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد است. لیزر تیتانیوم با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته، روند درمان را ارتقا داده است. برای شناخت ویژگی های منحصر به فرد دستگاه لیزر تیتانیوم می توانید مقاله تهیه شده را مطالعه فرمایید.

الکس دایودتیتانیومتیتانیوم1پلاتینیومپلاتینیوم پلاسالترافورمرکیوسویچ