کیوسویچ

دستگاه لیزر کیوسوئیچ با طول موج 1064 نانومتر، بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر برای رفع تتو و خالکوبی است. با این دستگاه از شر لکه های پوستی و ماه گرفتگی خلاص شوید.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ با مدت زمان پالسی 5 تا 10 نانو ثانیه از نظر فلوئنس و طول موج آسیب کمتری به اپیدرم پوست وارد می کند .

دستگاه لیزر کیوسوئیچ با طول موج 1064 نانومتر بر روی سطح پوست تابیده میشود. سپس توسط رنگدانه های پوست جذب و رنگ پوست تغییر می کند.

مشخصات دستگاه لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ چیست؟

لیزر کیوسوئیچ بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر برای رفع تاتو و خالکوبی است. این دستگاه دارای پالس های کوتاه و پر انرژی می باشد. کیوسوئیچ در زمینه های گسترده ای کاربرد دارد از جمله جوانسازی پوست، حذف لکه های پوستی، تغییر منافذ پوستی، هایپر پیگماسیون و… می باشد، اما کاربرد اصلی لیزر کیوسوئیچ از بین بردن تاتو و رنگدانه های صورت و بدن است.

اگر تاتو و خالکوبی های سیاه یا آبی رنگ دارید و از آنها خسته شده اید یا از طرح تاتو خود ناراضی هستید و قصد حذف آنها را دارید، ما به شما لیزر کیوسوئیچ را پیشنهاد می کنیم. لیزر کیوسوئیچ برای رفع تاتوهای آبی و سیاه بهترین گزینه است. این لیزر با مدت زمان پالسی 5 تا 10 نانو ثانیه از نظر فلوئنس و طول موج و آسیب کمتری به اپیدرم پوست وارد می کند. لیزر کیوسوئیچ با مجهز بودن به دو هندپیس 532 و 1064 نانومتر، میتواند روی انواع رنگ ها اثر بگذارد؛ برای مثال هندپیس 532 نانومتر بر طیف رنگ های زرد، سبز و قرمز اثر می گذارد.

کاربرد های دیگر لیزر کیوسوئیچ

 • لیزر کیوسوئیچ با افزایش میزان تولید کلاژن پوست، باعث جوانسازی و تقویت پوست می شود.
 • لیزر کیوسوئیچ حتی باعث درمان زخم های آکنه و قارچ‌های پوستی می شود.
 • لیزر کیوسوئیچ حذف لکه های پوستی و کبودی، لکه های قهوه ای را برعهده دارد.
 • حذف خال، کک و مک پوست بدن و صورت از کاربرد های دیگر این لیزر می باشد.
 • درمان ضایعات پیگمانته سراسر بدن و صورت جزو کاربرد های لیزر کیوسوئیچ است.

اصول کار لیزر کیوسوئیچ

اگر میخواهید از لیزر کیوسوئیچ استفاده کنید، بهتر است با نحوه ی عملکرد آن آشنا شوید. اشعه های تابیده شده از لیزر کیوسوئیچ وارد پوست شده و ذرات رنگدانه داخل پوست را متلاشی و به اجزای کوچکتری تبدیل می کند. در آخر ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته و کم کم دفع می شوند. به طور کلی عمل اصلی نابودی تتو توسط سلول های ایمنی بدن صورت می گیرد و رنگ های ریز شده را ریزه خواری می کنند.

عملکرد فوق العاده دستگاه کیوسوئیچ

بعد
قبل

لیزر کیوسوئیچ طول موج 1064 نانومتر را به درون پوست هدایت میکند. سپس ذرات رنگ داخل پوست توسط اشعه لیزر متلاشی و به اجزا کوچکتر تبدیل می شود. در پایان ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته و کم کم دفع می شوند.

هدف اصلی لیزر کیوسوئیچ نابودی لکه های پوستی و یک دست کردن رنگ پوست است. لکه های پوستی میتوانند در اثر ماه گرفتگی، کک و مک، عوارض بارداری و غیره باشد. که تمام این لکه های پوستی توسط لیزر کیوسوئیچ قابل درمان است.

لیزر کیوسوئیچ یک فناوری بسیار هوشمندانه که علاوه بر حذف لکه های پوستی، رگ‌های سطحی روی پوست را که به رگ‌های عنکبوتی معروف هستند را نیاز بین برد.

جالب است بدانید با لیزر کیوسوئیچ می‌توان خال‌های ریز یا خال‌هایی که با مرور زمان رنگی شده‌اند را نابود کرد.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ انواع مختلفی دارند. میله های کریستالی که در داخل لیزر قرار گرفته اند باعث ایجاد این تنوع در لیزر کیوسوئیچ شده اند.

انواع لیزرهای کیوسوئیچ

لیزرهای کیوسوییچ انواع مختلفی دارند. میله های کریستالی که در داخل لیزر قرار گرفته اند باعث ایجاد این تنوع در لیزر کیوسوئیچ شده اند. میله های کریستالی طول موج های متفاوتی را تولید می کنند و این طول موج ها تعیین می کنند که لیزر کیوسوئیچ برای چه منظوری استفاده شود. انواع لیزر کیوسوئیچ شامل:

 1. کیوسوییچ اندیاگ: این دسته از لیزر کیوسوئیچ در حذف طیف وسیعی از رنگ های خالکوبی استفاده می شود و برای جوانسازی پوست غیر سایشی، حذف خال های قهوه ای رنگ کاربرد دارد.
 2. لیزر کیوسوئیچ روبی : لیزر روبی در حذف رنگ‌های نادر تتو مثل سبز، لیمویی و آبی آسمانی کاربرد دارد.
 3. لیزر کیوسوئیچ الکساندرایت : در حذف لکه‌های خورشید، لکه‌های قهوه‌ای، زخم‌های تیره و خال‌های قهوه‌ای کاربرد دارند؛ همچنین در پاک کردن تتوها با جوهر سیاه و رنگ‌های نادر تتو مانند سبز، لیمویی و آبی آسمانی بسیار کارآمد می باشد.

آیا لیزر کیوسوئیچ موها را از بین می برد؟

خیر. علت اینکه نبض های لیزر کیوسوئیچ برای گرم کردن فولیکول های مو کوتاه است، تاثیری بر حذف مو های زائد بدن ندارد.

چند جلسه برای درمان با لیزر کیوسوئیچ لازم است ؟

لیزر کیوسوئیچ با هدف قرار دادن رنگ دانه های موجود در بافت پوست و متلاشی کردن آنها باعث ایجاد پوستی صاف و یک دست می شود که برای جوابدهی و کسب نتیجه دلخواه فرد باید 6 تا 8  جلسه درمان را ادامه دهد.

عوارض لیزر کیوسوئیچ

خوشبختانه لیزر کیوسوئیچ دارای عوارضی ناچیز و موقت می باشد.

 • از عوارض لیزر کیوسوئیچ می توان به سوزش ناحیه درمان پس از چند دقیقه یا چند ساعت بعد از لیزر نام برد.
 • قرمزی ناحیه درمان در طول و یا بعد از لیزراسیون از عوارض موقتی می باشد.
 • بعد از درمان با لیزر، مو های نازک بدن سفید می شوند یا جلوه ای سفید دارند.

لیزر کیوسوئیچ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟

 • لیزر کیوسوئیچ مورد تاییدترین و مناسب ترین لیزر برای افرادی است که لکه های رنگی کوچک و بزرگ بر روی پوست خود دارند.
 • لیزر کیوسوئیچ برای خانم های باردار و افرادی که طی 6 ماه گذشته داروی راکوتان مصرف کرده اند، مناسب نیست و باید از انجام لیزر خودداری کرد.
 • لیزر کیوسوئیچ برای افرادی که سابقه تبخال دارند مشکل ساز است. توصیه می شود تا هنگامی که دوره درمان کامل نشده است، از لیزر کیوسوئیچ استفاده نکنند.

جمع بندی

لیزر کیوسوئیچ یک فناوری بسیار هوشمندانه و امروزی است که لکه های مزاحم پوستی را نابود می کند و با تحویل دادن پوستی صاف و بدون لک، حس بهتری را به بیمار منتقل می کند. در پایان ما به شما کمک می کنیم تا خودتان را بیشتر دوست داشته باشید.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ با پرتوهایی که از خود ساطع میکند باعث جوانسازی و لیفتینگ پوست است. اگر به دنبال ویژگی ها و امکانات لیزر کیوسوئیچ هستید، مقاله یاد شده را که به صفر تا صد دستگاه لیزر کیوسوئیچ میپردازد، مطالعه کنید.

لیزر کیوسوئیچ یک لیزر همه کاره است که با طول موج های مختلف برای درمان انواع بیماری های پوستی از جمله لکه های خورشیدی، لکه های پیری، کک و مک، رنگدانه ها و برخی خال های مادرزادی بسیار کاربردی است. مزیت ها و کاربردهای لیزر کیوسوئیچ بسیار فراوان است که به طور کامل در مقاله به آن پرداخته شده است.

حدود 7 تا 10 روز طول می کشد تا پوست به درستی بهبود یابد. پوست درمان شده به دلیل رنگدانه شدن رنگ صورتی به خود می گیرد و با پوست اطراف ترکیب می شود. در برخی موارد نادر، اگر پوست بهبود یافته بیش از یک تا دو هفته طول بکشد، پوست مستعد آسیب های ناشی از نور خورشید نیز می شود. مقاله کاربردی برای شما ارائه شده که به نکات مهم در زمینه بهبودی سریع لیزر کیوسوئیچ اشاره می کند.