دستگاه لیزر تیتانیوم تک هندپیس

لیزر تیتانیوم تک هندپیس با داشتن تاییدیه Medical CE و Normal CE اروپا ، ISO و IEC جزو معتبرترین و استانداردترین دستگاه های لیزر حال حاضر باراز است.

لیزر تیتانیوم تک هندپیس ساخت کمپانی coherent آمریکا، بدلیل فناوری پیشترفته و قابلیت های فراوان از محبوبیت زیادی در بین افراد برخوردار است.

لیزر تیتانیوم تک هندپیس سه طول موج مختلف الکساندریت، دایود و اندیاگ را در یک هندپیس متمرکز میکند و آنها را همزمان در سطوح مختلف فولیکول های مو می تاباند.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم تک هندپیس 2021

لیزر تیتانیوم تک هندپیس ساخت شرکت Coherent آمریکا با کسب تاییدیه Medical CE  و Normal CE اروپا، ISO و IEC جزو معتبرترین و مدرن ترین لیزرهای حال حاضر بازار است. لیزر تیتانیوم تک هندپیس با بهره گیری از فناوری پیشرفته و قابلیت های منحصربفرد، جزو محبوب ترین لیزرهای امروزی به شمار می رود.
لیزر تیتانیوم تک هندپیس با به کارگیری از فناوری سه بعدی، سه طول موج مختلف الکساندریت، دایود و اندیاگ را در یک هندپیس متمرکز می کند. هندپیس همزمان این سه طول موج را به اعماق مختلف فولیکول های مو هدایت می کند و آنها را مورد هدف قرار می دهد. سه طول موج استفاده شده در این دستگاه عبارت انداز : (الکساندریت)755 نانومتر، (دایود) 808 نانومتر و (اندیاگ) 1064 نانومتر.
وجود سه طول موج مختلف در دستگاه لیزر تیتانیوم در گسترش طیف درمانی مثل اثرگذاری در انواع موها و رنگ های پوست تاثیر گذار است، بنابراین این طول موج ها باعث کارایی بالای دستگاه تیتانیوم شده است.
طول موج 755 نانومتر برای پوست های روشن با موهای نازک، طول موج 808 نانومتر برای موهای معمولی و رنگ پوست تیره و روشن، طول موج 1064 نانومتر برای درمان پوست های تیره و برنزه با موهای ضخیم کاربرد دارند، بنابراین لیزر تیتانیوم تک هندپیس برای تمامی پوست ها و موهای مختلف مناسب می باشد.

ویژگی دستگاه لیزر تیتانیوم 2021

  • در لیزر تیتانیوم تک هندپیس اندازه پلیکاتور برابر 4 سانتی متر مربع می باشد که سطح وسیعی از پوست را پوشش میدهد. بزرگ بودن سطح اپلیکاتور باعث می شود که درمان لیزر سریعتر شکل بگیرد.
  • لیزر تیتانیوم تک هندپیس از صفحه نمایش بزرگی برخوردار است که انجام عمل لیزر را برای اپراتور راحت تر و لذت بخش تر کرده است.
  • لیزر تیتانیوم تک هندپیس دارای دستگاه خنک کننده بسیار قوی  TEC است که برای مراجعه کنندگان، درمان بدون درد را فراهم می کند. دستگاه خنک کننده TEC  هم چنین از سوختگی و آسیب پوستی هم جلوگیری می کند.
  • لیزر تیتانیوم تک هندپیس همچنین دارای اپلیکاتور با سر باریک است که دسترسی به نواحی سخت مانند گوش ها، سوراخ های بینی را امکان پذیر کرده است.

کاربرد های لیزر تیتانیوم تک هندپیس

  • حذف موهای زائد بدن
  • موثر در درمان ضایعات مربوط به رنگدانه ها
  • تاثیرگذار در جوانسازی پوست
  • درمان ضایعات عروقی

در دستگاه تیتانیوم تک هندپیس اپلیکاتور به طوری طراحی شده که کاملا مطابق استاندارهای بدن است و با توجه به مساحت زیادی که در هر شات پوشش می دهد، سرعت لیزر بدن را افزایش داده و زمان درمان را کوتاه می کند.

سیستم خنک کننده قدرتمند

ویژگی ها

حذف موهای زائد بدن جزو اصلی ترین کاربردهای لیزر تیتانیوم می باشد.

درمان ضایعات عروقی بخشی از وظایف لیزر تیتانیوم می باشد.

لیزر تیتانیوم در جوانسازی پوست تاثیرگذار است.

توضیحات کلی دستگاه لیزر تیتانیوم

طبق درمان های انجام شده در کلینیک های لیزر، بازه زمانی لازم برای جوابدهی لیزر تیتانیوم 6 تا 8 جلسه می باشد که فاصله هر جلسه حدودا 4 تا 6 هفته است. به طور کلی زمان لیزر درمانی 6 تا 9 ماه طول می کشد تا فرد بدنی صاف و فاقد مو داشته باشد.

نکته قابل توجه اینکه تعداد جلسات لیزر بسته به شرایط بیمار میتواند کمتر یا بیشتر از حد معمول باشد.

همانطور که گفته شد لیزر تیتانیوم با فناوری سه بعدی و ویژگی های منحصربفرد یکی از مهمترین و کاربردی ترین دستگاه های لیزر حال حاضر می باشد. با تکیه بر قابلیت های چشم گیر لیزر تیتانیوم تک هندپیس میتوان این دستگاه را یکی از گزینه های جدی برای حذف مو های رائد خود انتخاب کرد. بی شک از انتخاب این دستگاه هرگز پشیمان نخواهید شد و آن را به دوستان خود معرفی خواهید کرد.

 برای اینکه به بهترین جوابدهی در لیزر موهای زائد برسید،از لیزر تیتانیوم استفاده کنید. تعداد جلسات لیزر تیتانیوم معمولاً بین ۶ تا ۸ جلسه به طول می‌انجامد. برای اطلاع بیشتر از تعداد جلسات لیزر درمانی می توانید مقاله تهیه شده را مطالعه فرمایید.

اکثر افراد لیزر تیتانیوم را به عنوان بهترین دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد می‌شناسند. اما لازم به ذکر است که بدانید لیزر تیتانیوم بر غدد عروقی زیر بغل تاثیر گذاشته و باعث کاهش عرق در بدن می شود. در مقاله ای که برای شما شما تهیه شده به تمام کاربردها لیزر تیتانیوم اشاره شده است که می توانید آن را مطالعه کنید.

لیزر در کنار فواید بسیاری که برای بیماران دارند از عوارض موقتی برخوردار است. اثرات جانبی لیزر موهای زائد پوسته پوسته شدن، قرمزی، التهاب پوست و… اشاره کرد. اگر قصد دارید به طور کامل فواید و معایب لیزر موهای زائد را بررسی و مورد ارزیابی قرار دهید، مقاله تهیه شده توسط کارشناسان طاهر تاج مادر را مطالعه کنید.