دستگاه لیزر تیتانیوم

این روز‌ها یکی از مهمترین مسائلی که در حیطه اقدامات آرایشی و بهداشتی توجه زیادی را به خود جلب کرده، حذف مو‌های زائد است. افراد زیادی هستند که از مو‌های زائد در صورت و بدن خود رنج می‌برند و به دنبال راهی هستند که بتوانند برای همیشه از دست آن‌ها خلاص شوند. قبل‌ترها روش‌های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود داشت که این روش‌ها دردناک و موقتی بوده و افراد را بسیار آزار می‌دادند.

خوشبختانه، با ساخت دستگاه‌های لیزر مو‌های زائد، این مشکل هم حل شده است و دیگر کمتر کسی نگران این مسأله خواهد بود. یکی از دستگاه‌هایی که به این منظور تولید شده، دستگاه لیزر تیتانیوم است که با قدرت فوق‌العاده خود می‌تواند فرایند حذف مو‌های زائد را با سرعت بالا و بدون هیچ عارضه‌ای انجام داده و شما را برای همیشه راحت کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم چیست؟

یکی از دستگاه‌هایی که در سال‌های اخیر با در نظر گرفتن جدیدترین تکنولوژی‌ها تولید شده، دستگاه لیزر تیتانیوم بوده که آخرین ورژن این دستگاه هم اتفاقاً در سال ۲۰۲۱ تولید شده است. این دستگاه می‌تواند ۳ طول موج مختلف را به صورت همزمان شلیک کرده و تا اعماق پوست نفوذ کند. ورود امواج به عمقی‌ترین بخش مو‌های موجود بر سطح پوست، می‌تواند آن‌ها را به صورت قطعی از بین برده و احتمال بازگشت را کمتر کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم به سیستم خنک‌کننده‌ای قوی مجهز شده است. استفاده از سیستم خنک‌کننده Ice Plus، باعث می‌شود پوست در حین فرایند لیزر خنک‌تر شده و علاوه بر اینکه درد را کمتر می‌کند، می‌تواند باعث شود سوختگی کمتری در آن پدیدار شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کجاست؟

این دستگاه به صورت کلی و اولیه تولید شده توسط شرکت آلما واقع در آمریکا بوده است؛ اما کشور چین توانسته تحت لیسانس شرکت آلما، این محصول را به صورت انبوه تولید نموده و عرضه کند. البته این شرکت آمریکایی در کشور‌هایی مانند هند، هلند، آلمان و استرالیا هم دفتر دارد.

از این محصول برای حذف مو‌های زائد چه نواحی می‌توان استفاده کرد؟

استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای نواحی مختلف بدن هیچ محدودیتی نداشته و شما می‌توانید آن را برای حذف مو‌های زائد در صورت، بدن، زیربغل، بیکینی، شکم و… به کار ببرید.

حذف مو‌های زائد صورت

مو‌های صورت در برخی از افراد به صورت کرکی و نازک بوده و در برخی دیگر ضخیم است. در هر صورت، می‌توان با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم هر دو مدل مو را به صورت قطعی و در کمترین زمان ممکن از بین برد.

حذف مو‌های زائد بدن

 این دستگاه می‌تواند مو‌های نواحی مختلف را در هر مدل پوستی از بین برده و شما را برای همیشه از شیو کردن و یا اپیلاسیون آن‌ها خلاص کند.

حذف مو‌های زائد بیکینی

ایمن‌ترین و کم خطرترین راه برای کاهش و حذف مو‌های زائد در نواحی بیکینی، استفاده از این دستگاه است که با وجود سیستم خنک‌کننده قوی و سری‌های یکبار مصرف هم درد را کاهش داده و هم از انتقال آلودگی جلوگیری می‌کند.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

سری‌های قابل استفاده در دستگاه لیزر تیتانیوم به صورت یکبار مصرف بوده که می‌تواند خطر انتقال عفونت را کاهش دهد.

همانطور که گفتیم اپلیکاتوری که در این دستگاه به کار می‌رود سطحی وسیع داشته و می‌تواند پوشش دهی مناسبی را انجام دهد.

استفاده از ۳ طول موج مختلف با قدرت‌های زیاد، استفاده از این دستگاه را به یکی از بهترین و قطعی‌ترین روش‌ها برای از بین بردن مو‌های زائد تبدیل کرده است.

استفاده از جدیدترین و پرقدرت‌ترین خنک‌کننده در این دستگاه توانسته است آن را به یکی از کم دردترین دستگاه‌های مورد استفاده در لیزر تبدیل کند. ضمنا؛ با وجود این سیستم خنک‌کننده، دیگر نباید نگران سوختگی و آسیب در پوست خود باشید.

دستگاه لیزر تیتانیوم را می‌توانیم یکی از کم خطرترین و کم آسیب‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده در لیزر مو‌های زائد بدانیم. این دستگاه کمترین عارضه پوستی را برای شما ایجاد می‌کند و اگر به درستی و با آموزش‌های کافی به کار رود، می‌تواند به صورت قطعی مو‌های زائد شما را رفع کرده و تنها اندکی قرمزی بر سطح پوست ایجاد کند.

محدودیت خاصی در استفاده از این دستگاه برای رفع مو‌های زائد وجود ندارد و شما می‌توانید آن را با اطمینان کامل برای پوست خانم‌ها و آقایان با هر رنگ پوستی که هستند استفاده کنید. البته که با توجه به نوع و رنگ پوست افراد، تعداد جلسات و قدرت دستگاه تغییر خواهد کرد.

از این دستگاه می‌توان برای رفع مو‌های زائد در تمامی نواحی نظیر صورت، بدن، بیکینی، زیربغل و… استفاده کرد.

دستگاه لیزر تیتانیوم، می‌تواند تعداد شات‌های زیادی را بر سطح پوست اعمال کند. این دستگاه قادر است در زمان ۱ ثانیه، ۱۵ شات ایجاد کرده و به پوست منتقل نماید. این ویژگی در کنار اپلیکاتور بزرگ و وسیعی که دستگاه دارد، زمان انجام لیزر را تا ۴۰ درصد کاهش داده و سرعت آن را بسیار بیشتر کرده است.

نام و کارایی هر یک از طول موج‌های دستگاه لیزر تیتانیوم

همانطور که گفتیم، سه طول موج مختلف در دستگاه لیزر تیتانیوم وجود دارد که هر یک از این امواج برای نوع مشخصی از پوست به کار می‌رود.

نام و کارایی هر یک از طول موج‌های دستگاه لیزر تیتانیوم

طول موج الکس

این طول موج قدرتی معادل ۷۵۵ نانومتر داشته و برای برطرف کردن مو‌های زائد در افرادی با پوست روشن به کار می‌رود.

طول موج دایود

این طول موج در دستگاه قدرتی معادل ۸۱۰ نانومتر دارد و برای از بین بردن مو‌های زائد در افرادی که پوست تیره دارند به کار می‌رود.

طول موج اندیاگ

قدرت این طول موج در دستگاه، معادل ۱۰۶۴ نانومتر است که نسبت به دو موج قبلی قوی‌تر بوده و می‌تواند با سرعت زیاد به لایه‌های زیرین و فولیکول‌های مو نفوذ کند. نفوذ سریع و عمقی این طول موج به لایه‌های پایین‌تر، می‌تواند سوختگی و کبودی‌های ناشی از لیزر را کاهش دهد.

روش استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

روش استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

ابتدا فرد مراجعه‌کننده باید روی تخت دراز بکشد و چشم‌های خود را با استفاده از عینک مخصوص بپوشاند. در مرحله بعدی بهتر است لایه‌ای نازک از ژل محافظ را روی پوست نواحی تحت لیزر قرار دهید تا حرکت روی سطح پوست راحت‌تر انجام شود.
فرد درمانگر باید حرکت اپلیکاتور را به صورت رفت و برگشتی و حدود ۶ تا ۱۲ بار روی نقاط مورد نظر اجرا کند تا اثر بخشی مناسبی را برای مراجعه‌کننده داشته باشد.
در حین انجام کار لیزر، ممکن است فرد مراجعه‌کننده اندگی گرما و سوزش را احساس کند که کاملاً گذرا بوده و نباید باعث نگرانی او شود. بهتر است از قبل، ایشان را از میزان درد و راه‌های کاهش آن مطلع نمایید. همچنین برای او توضیح دهید که قرمزی ایجاد شده در سطح پوست او نرمال بوده و پس از گذشت مدت زمانی کاهش خواهد یافت.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2023

برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2023 با شرایط اقساطی ویژه و 10 سال خدمات پس از فروش میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید .

دفتر مرکزی : 02188200440 | خانم عابدینی: 09123438253 | آقای سایله: 09127716257
آقای دوستی: 09127241871 | خانم انصاری: 09127783073 | خانم صمصامی: 09127731058
آقای کریمی: 09127785367 | آقای آذری: 09127736546

دفتر مرکزی : 02188200440 | خانم عابدینی: 09123438253 | آقای سایله: 09127716257
آقای دوستی: 09127241871 | خانم انصاری: 09127783073
خانم صمصامی: 09127731058
آقای کریمی: 09127785367 | آقای آذری: 09127736546

تهران ، خیابان گاندی، خیابان پنجم، پلاک ۲۳، ساختمان طاهر تاج مادر

دستگاه لیزر دایود الکسدستگاه لیزر تیتانیومدستگاه لیزر پلاتینیومدستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس